Tot ziens, Mijnheer Peeters!

Vorige vrijdag, 18 november, namen we eerder onverwacht afscheid van een monument. Mijnheer Peeters, al 10 jaar onze adjunct-directeur en daarvoor 10 jaar zeer gewaardeerd en enthousiast leraar wetenschappen, kreeg het aanbod om te gaan doceren aan studenten chemie en biochemie van de AP-hogeschool in Antwerpen. Hij begint daarmee aan een nieuw hoofdstuk in zijn carrière en keert terug naar zijn grote liefdes: wetenschappen en lesgeven. 
Mijnheer Peeters houdt er niet van om in de belangstelling te staan, maar na 20 jaar in Stella Matutina verdiende hij het zeker om op zijn minst even in de spotlights geplaatst te worden.  Samen met Mijnheer Van Poppel wuifden onze leerlingen en leerkrachten hem uit met een gigantische erehaag, een korte speech en een klein aandenken. Dankjewel Mijnheer Peeters, voor je jarenlange inzet voor onze school. We wensen je het allerbeste toe!

Blog categorieën